Klantenlijst

AUTOMOTIVE & MOBILITY

Continental autobanden www.conti.nl
Profile Nederland bandencentra www.profile.nl
Rijschool Hufman auto- en motorrijschool www.hufman.nl
Dynamic Rent short lease en long rent www.dynamicrent.nl
Alpine car audio- en navigatie www.alpine-europe.com
Van Dusschoten & Van Ginkel autoverhuur www.vandusschoten.nl
Jan Hofland motoren www.hoflandmotoren.nl
Jan de Jong BMW autodealer overgenomen door Van Poelgeest
Otogros car part centers www.otogros.nl
Pon Dealer VW, Audi www.pondealer.nl
Security Business Travel chauffeursdiensten gestopt
Yamaha motoren www.yamaha-motor.nl

RETAIL & LIFESTYLE

AFC Quick 1890 voetbal / zakelijke activiteiten www.afcquick1890.nl
ALTA Toptennis tennis / businessclub www.altatennis.nl
Kahawabags jute tassen gestopt
Amicitia winkelpromenade gestopt
At Home interieurs overgenomen
Body Vitaal vitality shops overgenomen
BTTS Racketshop sportcenters gedownsized
De Ontdekking reisboekenwinkel gestopt
Irisette dekbedden www.irisette.de
Oxland golfaccessoires www.oxland.com
Peugeot scooters www.peugeotscooters.nl
Runner meubelcenters www.runner-meubelen.nl
Talens schilderbenodigdheden www.royaltalens.com

ZAKELIJKE DIENSTVERLENING

Gradus arbeidsmobiliteit www.gradusgroep.nl
Accountants en Adviesgroep Los accountancy www.los.nl
Masters of Business businessnetwerk www.mastersofbusiness.nl
Fin Extenso financial planning www.finextenso.nl
FTAC vastgoedbeleggingen www.ftac.nl
ADES organisatieadvies gestopt
Amstel Burght Adviseurs accountants en fiscalisten www.amstelburght.nl
DEVO duurzame energie www.devo-veenendaal.nl
Flow Profile procesmanagement www.flowprofile.nl
Kaap Doorn conferentiecentrum www.kaapdoorn.nl
Levob verzekeringen overgenomen door Achmea
Rova afvalverwerking www.rova.nl
TNO arbeidsomstandigheden www.arbeid.tno.nl
Veluwe Verhuizers opslag en verhuizing www.veluweverhuizers.nl

BOUW & VASTGOED

Habitoo projectontwikkeling www.habitoo.nl
Margitte Schoof makelaardij www.schoofmakelaardij.nl
Halmar projectontwikkeling www.halmar.nl
Houtindustrie Amersfoort kozijnrenovatie www.houtindustrie-amersfoort.nl
Hek en Van Loon installatietechniek www.hekenvanloon.nl
Adéro makelaardij www.adero.nl
Artea beheer VVE-diensten www.arteabeheer.nl
De Alliantie projectontwikkeling www.de-alliantie.nl/ontwikkeling
Heijmans projectontwikkeling www.heijmans.nl
Heilijgers projectontwikkeling www.heilijgers.nl
LATEI projectontwikkeling www.latei.nl
NCB projectrealisatie www.ncbprojectrealisatie.nl
Portaal woningbouwcorporatie www.portaal.nl

TELECOM & ICT

Acto software en ICT-diensten www.acto.nl
Fit4Telecom telecomadvies www.fit4telecom.nl
Avaya voice- en datasystemen www.avaya.nl
AV@LAST audiovisuele installaties www.avatlast.nl
Cable Concepts Center kabelsystemen www.3c-nl.com
Cellway telecom provider overgenomen
Inter Access ICT www.interaccess.nl
Ision / Knoware internet overgenomen
Network Team Leusden kassasystemen www.networkteam.nl
PQR ICT infrastructuur www.pqr.nl
MCC telecomdistributie www.mccnederland.nl
Telecom Today telecomwinkels www.telecomtoday.nl
TelDaCom telecominstallaties www.teldacomict.nl
Televak Centers telecom business centers www.televakcenters.nl
Psion palmtops en organizers www.psion.com

PHARMA & CHEMIE

Signadens tandtechniek www.signadens.nl
Van Essen Van Raaij signing www.vanessenvanraay.nl
Alfaco medische groothandel www.alfaco.nl
Delamine chemieproducent www.delamine.com
The Surgical Company (Granulab) medische instrumenten www.surgcomp.com

HORECA, EVENTS & FOOD

Boska cheeseware www.boska.com
Daily Déli Catering & Events catering www.dailydeli.nl
Dutch Spices allergeenvrije kruiden www.dutchspices.nl
Proef Amersfoort culinair evenement www.proefamersfoort.nl
Smink Food pluimvee www.sminkfood.nl
BP Horeca Service horeca-exploitatie geen eigen website
Catering Solutions maaltijdvoorziening in eigen beheer genomen
Catering Culinair cateringservices www.catering-culinair.nl
Club Culinair innovatieve horeca gestopt
De Drie Ringen bier www.dedrieringen.nl
Duynisveld PR & Events eventmarketing www.duynisveld.nl
Highlands blues & rockfestival www.highlandsfestival.nl
Tulip Inn hotels www.goldentulip.com
TuinTour motorevenement gestopt
Railsport Nederland NS-leisure www.railsport.nl

DUURZAME GEBRUIKSGOEDEREN

Truste Slaapcomfort beddenspeciaalzaak www.truste.nl
Albex/CCS winkelinrichting www.albex.nl
Conelgro elektrotechnische groothandel www.conelgro.nl
Electrolux professionele apparatuur www.professional.electrolux.nl
Habasit transportbanden www.habasit.nl
Flexiforce overheaddeuren www.flexiforce.com
Fromm verpakkingssystemen www.fromm.nl
Hewlett Packard printers www.hp.com/nl
Jardin tuinmeubelen www.jardin.nl
Sony Ericsson mobiele telefoons www.sonyericsson.com
Schaap Engineering machinebouw www.schaapengineering.nl
Otis liften www.otisworldwide.com
Maro zwembaden www.marozwembaden.nl
Samson straatmeubilair www.samson.nl

MEDIA & COMMUNICATIE

FamilieDocumentaire levens- en bedrijfsfilms www.famdoc.nl
Eigen! Magazine glossy www.eigenmagazine.nl
Select Uit uitgaansmagazine is nu Citymarketing Amersfoort
Nijgh | Versluys educatieve uitgeverij www.thiememeulenhoff.nl
Ondernamen businessbladen www.ondernamen.nl
Van Essen Van Raaij signing www.vanessenvanraay.nl

EN VELE ANDEREN…

Benieuwd hoe onze ervaringen u kunnen helpen?

Vertel het ons.
We doen graag een kop koffie!